Kontakt
Grzegorz Dziurzyński
68-300 Lubsko
Tuchola Żarska 30
Województwo: lubuskie
Email: tuchola@op.pl

Tel./Fax: +48 68 457 99 73
Tel.kom.: +48 693 026 799
Wszystko z drewna
Stolarstwo i Remonty Budowlane
Odwiedziny
Ilość wyświetleń: 571361

Filmy

Film z hodowli Grzegorza Dziurzyńskiego

Film z hodowli Grzegorza Dziurzyńskiego

Prezentacja wideo gołębników


Wizyta Jana i Stanisława Górskich z Nowej Soli

W dniu 10 sierpnia 2011 wizytę w mojej hodowli złożyli hodowcy z Nowej Soli: Jan i Stanisław Górski. Jan Górskich do roku 2010 lotował razem z bratem Mariuszem. Przez wiele lat byli wielokrotnie Mistrzami oddziału 0362 Nowa Sól, a także odnosili znaczące sukcesy na arenie Okręgu, Regionu, Polski, a także Olimpijskim.

W czasie spotkania nie brakowało rozmów o zakończonym sezonie lotowym gołębi starych oraz rozpoczynającym się wkrótce sezonie lotowym gołębi młodych. Wizyty zbiegła się z lotem próbnym gołębi młodych, więc była możliwość obserwacji moich młodych Asów w akcji.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu, który dokumentuje tą wizytę. Więcej informacji o hodowli rodziny Górskich można znaleźć na ich stronie: www.HodowlaGolebi.com.


Lot próbny gołębi młodych - 10 sierpnia 2011

W dniu 10 sierpnia 2010 odbył się lot próbny gołębi młodych w ramach przygotowania do sezonu. Zapraszam do obejrzenia filmu, który przedstawia przylot gołębi.

W tym samym dniu gościłem w swojej hodowli hodowców z Nowej Soli - Jana i Stanisława Górskich. Więcej o wizycie można przeczytać (i zobaczyć) w zakładce "Wizyty".